Agencja ochrony

Założeniem Naszej firmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy mają przykre doświadczenia z agencjami ochrony. Wynikają one z faktu, że większość agencji ochrony to "molochy" które mają tysiące obiektów i stając do przetargów zbijają ceny w dół do minimum. Za to minimum zatrudniają dziadków, którzy za mniej niż minimum pójdą do pracy nie po to żeby zarobić pieniądze ale żeby wyrwać się z domu, wypić w pracy spokojnie piwo bez słuchania narzekań żony i przespać się.

Filarem zarabiania tych agencji są dotacje z PFRON-u na zatrudniajnie niepełnosprawnych. Osobiście uważam, że niepełnosprawni powinni być oczywiście czynni zawodowo, ale nie w branży ochrony. Takie działanie tych agencji obniżyło znacznie nie tylko opinie na temat ochrony ale także poziom usług oferowanych przez agencje ochrony. Dla mnie jest to sprzedawanie niepełowartościowej usługi. Coraz więcej kontrahentów woli dołożyć przysłowiową złotówkę, którą i tak wrzuci w koszty i poszukać agentów ochrony z prawdziwego zdarzenia.

Ronin jest firmą „rodzinną”, gdyż głównym celem założenia firmy jest praca u “siebie”. Nie w agencjach gdzie nie liczy się poziom wyszkolenia człowieka tylko w myśl powiedzenia “sztuka to sztuka” każdy traktowany jest tak samo. Tą samą stawkę ma człowiek który zdobył licencję na kursie sposnorowanym przez “pośredniak”, jak były członek formacji specjalnych, który jest dobrze wyszkolony i ma duże doświadczenie. Wiem to z autopsji, ponieważ miałem przyjemność pracować w konwojach w jednej z dużych firm ochroniarskich. Co prawda wytrzymałem tam tylko trzy miesiące, ale to wystraczyło abym mógł mieć dużo negatywnych opinii.

Tu pojawił się drugi wątek i jednocześnie cel założenia Naszej firmy. Ludzie dobrze wyszkoleni i z dużym doświadczeniem są niedoceniani przez inne firmy ochrony i nie mają możliwości nie tylko podwyższenia swoich umiejętności, ale nawet utrwalanie umiejętności już zdobytych. Nasza firma jest dla takich ludzi, którzy nie dość że już mają doświadczenie to jeszcze chcą się zawodowo rozwijać. Nasi pracowicy są po służbach mundurowych, często przez duże “S”.

Osobami zasilające Nasze szeregi są również byli i obecni sportowcy, którzy większość życia poświęcili sportom lub sztukom walki i nabyli doświadczenie pracując jako agencji ochrony w miejscach gdzie większość tzw ochroniarzy się nie sprawdziła. Pracownicy „Samuraja pozbawionego pana” zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Wykonają powierzone im zlecenie profesjonalnie oraz z dużą dozą rozsądku realizując wyznaczone im cele. Zawdzięczamy to wieloletniej praktyce oraz pracy w odpowiednio wyselekcjonowanym zespole. Ciągły rozwój zawdzięczamy wspólnym wymianom doświadczeń, a nie zasłaniamy się tylko kwitkiem kwalifikowanego pracownika ochrony, który oczywiście dla formalności prawnych posiadamy.

Dla nas liczy się zadowolenie klienta a nie zarobiona przez firmę złotówka więcej. Będziemy szczęśliwi jeśli klient z dumą powie, że ma profesjonalną ochronę i poleci nas innemu kontrahentowi z czystym sumieniem. Bo prestiż naszej firmy jest dla nas najważniejszy.

Oferowane usługi

  • fizyczna ochrona obiektów
  • ochrona osiedli
  • ochrona osobista VIP
  • ochrona wystaw i imprez okolicznościowych
  • ochrona eksluzywnych bankietów i spotkań biznesowych
  • monitorowanie i ochrona przewożonych towarów
  • doraźna ochrona składowanych towarów i mienia
  • konwoje wartości pieniężnych, dzieł sztuki, kosztowności, dokumentów i osób